Investorile

Ettevõtte juhtimine

Avalikult Varssavi ja Vilniuse Nasdaqi börsidel noteeritud ettevõttena mõistame ettevõtte hea juhtimise olulisust ning soovime vastata WSE “Hea tava” normidele ning Nasdaqi ettevõtte juhtimise koodeksile kõige paremal võimalikul moel.

Mõlemad dokumendid on soovituste ja reeglite kogumid avalikult noteeritud ettevõtete ning nende osanike jaoks. Dokumendid on allalaetavad aadressidelt www.gpw.pl/dobre-praktyki ja www.nasdaqbaltic.com/en/products-services/rules-and-regulations/nasdaq-omx-vilnius/.

Lisaks soovime olla nii läbipaistvad kui õiguslikult ja praktiliselt võimalik ning selleks kasutame me mitmekeelset Ettevõtte kodulehte. Samuti saavad kaks ettevõtte nõukogu liiget olema sõltumatud. Siiski tuleb muuhulgas arvestada, et ettevõte ei pruugi vastata mõningatele koodeksite reeglitele tulenevalt Poola ja Leedu äriseadusandluse erinevustest.

I. Printsiibid, millele ettevõte WSE “Hea tava” koodeksis ei vasta (või vastab osaliselt) – väljavõte prospektist [PDF]
II. Printsiibid, millele ettevõte Nasdaqi ettevõtte juhtimise koodeksis ei vasta (või vastab osaliselt) – väljavõte prospektist [PDF]

Arvestades asjakohaseid regulatsioone plaanime me igal aastal avaldada selgituse, milles käsitletakse ettevõtte juhtimise reeglite rakendamist. See saab olema osa ettevõtte aastaaruandest. Me anname koheselt teada kõigist olemasolevatest või juhuslikest reeglite rikkumistest vastavalt printsiibile “järgi või selgita”.

2018.03.21 Hea ühingujuhtimise tava - EBI nr. 3/2018 [PDF]

 

Korporatiivdokumendid

Novaturas AB põhikiri [PDF]