Ettevõttest

Meie ärimudel

Oleme Balti riikide suurim reisikorraldaja, kel on alates 1999. aastast kujunenud välja tugev turupositsioon. Ettevõtte tugevuste hulka kuuluvad kindel positsioon areneval turul, hästi tuntud kaubamärk, suur kliendilojaalsus ja väga head suhted reisibüroode ning teenusepakkujatega, tänu millele saab Novatours teha oma klientidele mitmekesiseid ja ahvatleva hinnaga pakkumisi.

Meie portfellis on nii suvised kui ka talvised pakettreisid ning ka vaatamisväärsustega tutvumise reisid busside ja lennukitega, enam kui 30 sihtkohta üle kogu maailma, sh Lõuna-Euroopa kõige populaarsematesse puhkekuurortidesse ja ka valitud sihtkohtadesse Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Müüme ka lennupileteid ja hotellimajutust, tänu millele oleme võimelised jõudma suure hulga eri eelistustega klientideni.

Meie tooteid müüvad üle 400 ettevõttevälise reisibüroo, ettevõtte enda müügipunktid Balti riikide suuremates linnades ja ka kiiresti kasvavad e-kaubanduse kanalid.Meie tegutsemiskohad

Tegutseme Eestis, Lätis ja Leedus, olles vaieldamatu korraldatud tellimuslendude segmendi liider.

Soodsad makromajanduslikud tingimused, mida toetab Balti riikide tugev tööjõuturg, suurendavad pidevalt tarbijate poolt tehtavaid kulutusi, sh turismiteenustele. Näeme praegu üheltpoolt uute klientide arvu kasvu ning teisalt ka välisreisidele kulutatavate summade ja reiside hulga suurenemist ühe isiku kohta. Samal ajal on Balti riikides Lääne-Euroopa turgudega võrreldes turu küllastumus endiselt väike.Leedu Leedu Läti Eesti Eesti Eesti Eesti Eesti

Investeerime oma e-kaubanduse kanali arendamisse. Veebimüük toimub meie kohandatud veebisaitidel ja rahvusvahelise GDS-platvormi (ingl Global Distribution Systems) kaudu. E-kaubanduse osakaal kasvab järjepidevalt ning 2017. aastal moodustas see 16% müügitulust. 2018. aastal oli meie veebisaitidel 3,9 miljonit unikaalset külastust ja me haldame Balti riikide üht suuremat veebipoodi.
400+
partnerbürood
a 14%
E-kaubanduse kanalite
müügitulu osakaal grupis oli 2019.
3,85 miljonit
veebisaitide unikaalset
külastust 2019 a jooksul

Meie tooted

Meie tooteportfell on mitmekesine nii reiside, hindade kui ka sihtkohtade poolest. Seeläbi suudame pakkuda tooteid, mis on kohandatud eri kliendirühmade vajadustele ja ootustele. See lubab meil tegutseda peaaegu kõigis turusegmentides ja tulla klientide muutuvatele eelistustele paindlikult vastu.


PAKETTLENNUREISID

Peamise osa meie tegevusest moodustab pakettlennureiside korraldamine. Nende hulgas on nii puhkusereise populaarsetesse suvekuurortidesse Euroopas (Vahemere piirkond), Põhja-Aafrikas ja Aasias kui ka Euroopa soositud talvistesse sihtkohtadesse: Itaalia, Prantsusmaa ja Andorra. Pakume klientidele täisteenust – lennud, transfeer lennujaamast hotelli, majutus, ööpäevaringselt kohapeal viibiv reisiesindaja ja vaatamisväärsustega tutvumine, sh kogupäevased ekskursioonid suviti.

EDASI-TAGASI LENNUREISID

Edasi-tagasi lennureise korraldame kaugetesse riikidesse, sh Aasiasse ja Põhja-Aafrikasse. Tellimus- ja liinilennud väljuvad Vilniusest. Pakume lende, majutust, vaatamisväärsustega tutvumist bussiekskursioonil koos kogu reisi saatva reisiesindajaga, kes varustab reisijaid teabega riigi ja selle vaatamisväärsuste kohta.

EDASI-TAGASI BUSSIREISID

Edasi-tagasi bussireisid kujutavad endast Euroopa (Poola, Prantsusmaa, Itaalia, Austria, Horvaatia ja Kreeka) vaatamisväärsustega tutvumist. Edasi-tagasi bussireise korraldatakse Leedust. Pakume bussitransporti, majutust, vaatamisväärsustega tutvumist bussiekskursioonil koos kogu reisi saatva giidiga.

MUUD TOOTED

Muude toodete hulka kuuluvad lennupiletite ja hotellimajutuse broneerimine veebis. Müüme neid nii jaeklientidele kui ka reisibüroodele, kes on sageli huvitatud istekohtade broneerimisest kõige populaarsematel tellimuslendude marsruutidel.

 

Mitmekesised on ka meie kaubamärgid ja tootesarjad. Meie peamised kaubamärgid on Novaturas (Leedus) ning Novatours (Lätis ja Eestis), mis toovad sisse enamiku müügitulust. Meie portfellis on ka säästukaubamärk ECO Travel ja premium-klassi tootesari Novaturas Gold. Samuti on meil oma jaemüügi kaubamärk Sofa Travel.

Meie sihtkohad

Pakume nii suviseid kui ka talviseid pakettreise. Samuti pakume bussi- ja lennureise huviväärsustega tutvumiseks rohkem kui 30 sihtkohta üle kogu maailma, sh nii Lõuna-Euroopa kõige populaarsematesse puhkekuurortidesse kui ka valitud sihtkohtadesse Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Väga mitmekesine sihtkohtade ja laialdane toodete valik annab meile võimaluse olla paindlikud ja kiiresti kohaneda klientide ootustega.


    Türgi Hispaania Bulgaaria Itaalia Corfu Portugal Madeira Kreeta Egiptus Küpros Tuneesia Rhodos Horvaatia Montenegro Andorra Tai Sri Lanka Araabia Ühendemiraadid Iisrael India Prantsusmaa Vietnam Tenerife Eesti Valgevene Saksamaa Ühendkuningriik Poola Norra Jordaania Bali Kreeka Šotimaa Iirimaa Rumeenia Georgia Austria Ukraina Šveits Holland Tšehhi Ungari Läti Slovakkia Soome Taani Serbia Bosnia ja Hertsegoviina Sloveenia Rootsi Belgia Luksemburg Albanija Kuba Mexico Djerba Kos Seychelles Lapland Malta Sicilia Marocco Mauritius Zanzibar