Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2021 02 09

AB „Novaturas“ atnaujina skrydžius iš Lietuvos į Egiptą nuo vasario pabaigos

Organizuotų kelionių lyderis Baltijos šalyse „Novaturas“ nuo š. m. vasario mėnesio 20 dienos atnaujina skrydžius iš Lietuvos į Egipto kurortus. Taip pat vasario – kovo mėnesių atostogų krypčių programą papildo skrydžiai į Jungtinių Arabų Emyratus bei Maldyvus.

„Egiptas visada buvo populiariausia atostogų kryptis žiemos sezonu. Pirmasis lėktuvas iš Vilniaus oro uosto kils į Egiptą vasario 20 dieną. Esame suplanavę dviejų skrydžių per savaitę programą į Hurgados ir Šarm aš Šeicho kurortus. Į Egipto kurortus jau kuris laikas leidžiasi lėktuvai iš kaimyninės Lenkijos ir kitų Europos šalių, „Novaturo“ klientai iš Estijos jau nuo vasario mėn. 13 d. galės mėgautis saulėtomis atostogomis Egipto kurortuose. Egipto vyriausybė yra įsipareigojusi užtikrinti medicininę priežiūrą, jei atostogų metu keliautojai susirgtų virusu, viešbučiai laikosi griežtų saugumo ir higienos protokolų. Iki sezono pabaigos viza į šios šalies kurortus yra nemokama“, - sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

Bendrovė nuo vasario mėn. 5 dienos atnaujino skrydžių programą į Tenerifę, taip pat vasario mėnesį lėktuvai skraidins poilsiautojus į Jungtinius Arabų Emyratus, o nuo kovo mėnesio ir į tolimuosius Maldyvus. Jei epidemiologinė situacija bei sąlygos leis, įpusėjus pavasariui, keliautojams Bendrovė pasiūlys atostogų Turkijos, Graikijos, Bulgarijos ir kitų populiarių atostogų krypčių kurortuose. Daugiau tolimųjų kraštų keliautojams iš visų Baltijos šalių atsivers šių metų eigoje. „Atostogų tolimuose kraštuose paklausa auga, todėl Baltijos šalių keliautojams vasaros metu pasiūlysime ilsėtis Balyje bei Seišeliuose, o paskutiniais šių metų mėnesiais Kubos ir Mauricijaus kurortuose“, - veiklos planais dalinasi A. Keinytė

Apie įmonę

„Novaturo“ grupė yra didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlantis vasaros ir žiemos atostogų paketus lėktuvu daugiau kaip 30 krypčių visame pasaulyje bei daugiau nei 100 pažintinių kelionių maršrutų.