Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2021 05 13

AB „Novaturas“ pradeda išankstinius pardavimus 2022 m. vasaros sezono kelionėms trimis kryptimis

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ gegužę pradeda išankstinius kelionių pardavimus 2022 m. vasaros sezonui. Pirmiausiai kitų metų atostogas jau planuojantiems keliautojams atveriamos trys populiarios kryptys – Turkija, Graikija ir Bulgarija.

„Jei šiais metais stebime turizmo sektorius atsigavimą, tai 2022 metais keliausime dar laisviau ir daugiau. Iki pandemijos lietuviai, latviai ir estai atostogas noriai planuodavo iš anksto. Pavyzdžiui, 2019 metais  išankstinių pardavimų metu pardavėme apie 30 proc.  visos vasaros programos. Tikime, kad birželio viduryje laukiamas skaitmeninis žaliasis pažymėjimas, galiosiantis visose ES šalyse, padrąsins keliautojus planuotis keliones kaip, kad jie buvo įpratę. Tam tikri saugų keliavimą užtikrinantys reikalavimai greičiausiai išliks, tačiau pats kelionių planavimas bus gerokai paprastesnis, o tokių gerų atostogų kainų kaip šiuo metu yra pasiūloje, kitais metais sunku bus tikėtis. Taip pat išankstiniai pardavimai yra  puiki alternatyva abejojantiems dėl šių metų ir savo keliones norintiems perkelti į kitą vasarą. Nuo šiandien jau galima tokias keliones planuoti į tris mūsų keliautojų pamėgtas kryptis – Turkiją, Graikiją ir Bulgariją“, – sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

Saugaus keliavimo taisyklės bei reikalavimai bus aktualūs ir 2022 metais. Per išankstinius pardavimus keliones įsigiję keliautojai galės būti ramūs dėl nenumatytų situacijų ateityje – Bendrovė prie įsigytų kelionių nemokamai pridės papildomas suplanuotų kelionių apsaugas: galimybę keisti kelionę arba bendrakeleivį iki išvykimo likus ne mažiau nei 14 dienų bei „Covid pauzė“ paslaugą, leidžiančią atidėti suplanuotą kelionę užsikrėtus koronavirusu.

Sprendimą pirmiausiai išankstinei rezervacijai atverti Graikijos, Turkijos ir Bulgarijos Bendrovė priėmė remiantis šių šalių populiarumu. Turkijos programa  2019 m. sudarė virš 50% visos vasaros sezono atostogų programos, Graikijos salos – apie 17 proc, o Bulgarijos kurortai – apie 15proc.