Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2021 09 03

AB „Novaturas“ papildė tolimųjų krypčių programą naujomis egzotinėmis kryptimis

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ papildė  tolimųjų krypčių atostogų programą naujomis egzotinėmis kryptimis – Mauricijumi, Zanzibaru, Meksika bei Kuba.

„Atostogų egzotinėse šalyse sezonas įprastai apima žiemos – pavasario mėnesius. Praėjusiais metais dėl pandemijos ribojimų, egzotinių kelionių krypčių pasirinkimas buvo minimalus. Šiandien, daugumai šalių atšaukinėjant ir švelninat karantino ribojimus, mūsų keliautojams jau gerai žinomą tolimųjų krypčių asortimentą papildėme tokiomis šalimis kaip Meksika, Kuba, Zanzibaras bei Mauricijus. Taip pat laukiame kol pietryčių Azijos šalys Tailandas ir Vietnamas bei Indonezijai priklausanti Balio sala pilnai atsidarys keliautojams“, - sako „Novaturo“ įmonių grupės vadovė Audronė Keinytė.  

Per daugiau nei 20 metų trunkančius veiklos metus bendrovė, priklausomai nuo siūlomų kelionių tipo, taiko skirtingus kelionių organizavimo būdus. Keliones organizuoja tiek užsakomaisiais, tiek ir reguliariaisiais oro linijų skrydžiais. Kelionių organizatorius atkreipia dėmesį, kad egzotinėms kryptims optimaliausias variantas yra reguliariųjų reisų skrydžiai. „Tai per ilgą laiką pasitvirtinęs veiklos modelis, kuris padeda mums suvaldyti galimas rizikas, būti lankstiems. Tolimųjų kelionių jungiamuosius skrydžius stengiamės užtikrinti su mažiausiu galimu laukimo laiku, jiems galioja įvairių rizikų garantijos, kas šiuo metu ypatingai aktualu. Tuo pačiu tai atitinka ir mūsų keliautojų lūkesčius - taip galime pasiūlyti ne tik plačią egzotinių krypčių pasiūlą, skirtingas atostogų trukmes, skrydžių datas, platų viešbučių pasirinkimą, jungtinius poilsio turus, bet ir kiekvieną sezoną pasiūlyti keliautojams naujų krypčių“, - pasakoja A. Keinytė.

Egzotinių kelionių sezonas, priklausomai nuo rinkos, startuoja paskutiniais šių metų mėnesiais ir tęsis iki 2022 metų  balandžio mėnesio. Skrydžiai planuojami į Tailandą, Vietnamą, Balio salą, Meksiką, Kubą, Seišelius, Mauricijaus ir Zanzibaro salas. Artimiausi planuojami skrydžiai  yra į vieną populiariausių Karibų jūros regiono salų valstybę – Kubą.  Taip pat dar šiais metais keliautojai galės išskristi į Mauricijų, Meksiką ir Seišelius.