Investuotojams

Mūsų strategija

Didžiausia kelionių organizatorė Baltijos šalyse „Novaturo“ grupė pristatė naują veiklos strategiją 2023-2025 metams. Bendrovė išsikėlė ambicingus planus augti ir stiprinti savo lyderystę regione, koncentruojantis į keturias pagrindines sritis:

  • technologinę pažangą
  • keliautojų patirties ir pasirinkimo galimybių gerinimą
  • tvaresnes keliones 
  • darbuotojų įsitraukimą

Viena iš pagrindinių sričių, į kurią per artimiausius trejus metus planuojama reikšmingai investuoti yra technologinių sprendimų ir automatizuotų įrankių diegimas. Bendrovė pristatys atnaujintą interneto svetainę, kurioje išsirinkti ir įsigyti keliones bus žymiai patogiau. Kelionių užsakymo internetu apimtys auga, todėl tam būtina užtikrinti kuo geresnę vartotojo patirtį. 

Taip pat numatyta pasitelkti ir vadinamąjį dinaminio paketavimo sprendimą. Reaguojant į ypač dinamišką aplinką bei augančią konkurenciją rinkoje, „Novaturas“ pasitelks algoritmais grįstos kainodaros įrankius, kurie leis pasiūlyti geresnę kainą klientui bei didinti grąžą akcininkams. Technologiniai sprendimai bendrovės veiklą padės transformuoti iš tradicinio kelionių organizatoriaus į integruotą.

Kita bendrovės strategijos kryptis yra klientų patirties gerinimas, užtikrinant aukštą skrydžių punktualumą, tinkamą viešbučių pasiūlą, nepriekaištingą aptarnavimą bei papildomų paslaugų plėtrą. 

Naujojoje „Novaturo“ strategijoje tarp prioritetinių sričių išskirtas ir tvarumas. Įgyvendindama aplinkosauginius tikslus bendrovė sieks sumažinti veiklos CO2 emisijas. Prie to reikšmingiausiai prisidės naujos partnerystės su aviakompanijomis, kurios naudoja modernius, mažiau degalų sunaudojančius lėktuvus, bei dalinis emisijų kompensavimo mechanizmo taikymas. Be aplinkai draugiškesnių skrydžių, „Novaturas“ žada keliautojams aiškiau pristatyti ir viešbučius, kurie laikosi tvarumo standartų, taip pat skirti dėmesio keliautojų edukacijai.

Ketvirtoji „Novaturo“ strategijos dalis yra darbuotojų įsitraukimas. Bendrovė siekia būti patraukliu darbdaviu, kuris siūlo efektyvią organizacinę struktūrą bei skatina darbuotojų augimą, talentų ugdymą. „Novaturas“ ugdys jų žinias visos grupės mastu tam, kad išliktų kompetencijų centru.

Detalesnė informacija apie strategines kryptis ir siekiamus rodiklius

Strategijos 2023-2025 m. pristatymas (PDF)

Strategijos pristatymas (įrašas): https://youtu.be/9vWrgA55HgQ