Apie mus

Mūsų verslo modelis

Esame didžiausias kelionių operatorius Baltijos šalyse, rinkoje įsitvirtinęs nuo 1999 m. Didžiuojamės tvirtomis pozicijomis besivystančiose rinkose, gerai žinomu prekių ženklu, dideliu klientų lojalumu ir puikiais ryšiais su turizmo agentūromis bei paslaugų teikėjas, todėl klientams galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą už patrauklią kainą.

„Novaturo“ grupė pristatė naują augimo strategiją 2023-2025 metams. Bendrovė išsikėlė ambicingus planus stiprinti savo lyderystę regione, koncentruojantis į keturias pagrindines sritis – technologinę pažangą, keliautojų patirties ir pasirinkimo galimybių gerinimą, tvaresnes keliones ir darbuotojų įsitraukimą.

Savo produktų asortimente siūlome organizuotus vasaros ir žiemos atostogų paketus bei pažintines keliones autobusu ir lėktuvu daugiau nei 30 kelionių krypčių visame pasaulyje, iš kurių – ir patys populiariausi Pietų Europos kurortai bei rinktinės vietos Šiaurės Afrikoje, Vidurio Rytuose, Azijoje ir Lotynų Amerikoje. Taip pat prekiaujame lėktuvų bilietais „Novaturo“ organizuojamuose skrydžiuose ir siūlome apgyvendinimą viešbučiuose, todėl galime patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius.

Mūsų produktais prekiaujama daugiau nei 400 išorinių kelionių agentūrų, didžiuosiuose Baltijos šalių miestuose įsikūrusiose mums priklausančiose pardavimo vietose ir sparčiai augančiame e. komercijos kanale.

Kur vykdome veiklą

Savo veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje; šiose šalyse esame neabejotini organizuotų užsakomųjų skrydžių lyderiai.

Palankios makroekonominės sąlygos ir augančios Baltijos šalių gyventojų vartojimo išlaidos lemia tai, kad vis daugiau lėšų skiriama turizmo paslaugų įsigijimui.  Pastebimas naujų klientų skaičiaus augimas, piniginių sumų atostogoms užsienyje ir keliavimo dažnio didėjimas vienam asmeniui. Tačiau Baltijos šalių gyventojai kol kas keliauja mažiau nei Vakarų europiečiai.Lietuva Lietuva Latvija Estija Estija Estija Estija Estija

Pardavimo kanalai

Mūsų produktai siūlomi per įvairius platinimo kanalus. Dirbame su daugiau nei 400 kelionių agentūrų, iš jų – didžiausiomis agentūromis Baltijos šalyse. Savo pardavimo vietas turime didžiuosiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose. Taip pat investuojame į besivystantį mūsų e. komercijos kanalą. Interneto prekyba vykdoma per įmonės svetaines ir tarptautinę platformą GDS („Global Distribution Systems").


400+
išorinių
kelionių agentūrų
Nauja
internetinė svetainė visose
rinkose nuo 2023 m.
3.82 mln
unikalių apsilankymų mūsų
svetainėje 2022 m.

Mūsų produktai

Mūsų produktų asortimentas labai įvairus: siūlome skirtingus kelionių tipus, kainas ir kelionių kryptis. Dėl plataus produktų asortimento galime pasiūlyti produktus, kurie atitinka įvairių klientų grupių poreikius ir lūkesčius. Tai mums suteikia galimybę išlaikyti savo pozicijas beveik visuose rinkos segmentuose ir efektyviai prisitaikyti prie besikeičiančių klientų poreikių.


Poilsinės kelionės lėktuvu

Mūsų pasiūlymų pagrindą sudaro poilsinių kelionių lėktuvu organizavimas. Tai apima atostogų keliones į populiarius vasaros kurortus Europoje (Viduržemio jūros regione), Šiaurės Afrikoje ir Azijoje bei populiariausias žiemos kelionių kryptis Europoje – Italijoje, Prancūzijoje ir Andoroje. Klientams siūlome visą paslaugų paketą: skrydžius, pervežimus iš oro uosto į viešbutį, apgyvendinimą, ištisą parą dirbančius vietinius gidus ir pramogas kelionės metu, įskaitant visos dienos ekskursijas vasarą.

Pažintinės kelionės lėktuvu

Pažintinės kelionės lėktuvu yra didelių atstumų kelionės, tarp kurių ir kelionės į Aziją bei Šiaurės Afriką. Organizuojami užsakomieji ir reguliarieji skrydžiai iš Vilniaus, Rygos ir Talino. Siūlome skrydžius, apgyvendinimą, turistines keliones autobusu ir kelionių vadovus visai dienai, kurie lydi turistus visos kelionės metu ir teikia jiems informaciją apie šalį bei lankytinas vietas bei pramogas.

Pažintinės kelionės autobusu

Pažintinės kelionės autobusu rengiamos į lankytinas vietas Europoje (įskaitant Lenkiją, Prancūziją, Italiją, Austriją, Kroatiją ir Graikiją). Pažintinės kelionės autobusu organizuojamos iš Lietuvos. Siūlome keliones autobusu, apgyvendinimą, keliones į lankytinas vietas autobusu ir kelionių vadovus, kurie visos kelionės metu lydi turistus.

Kiti produktai

Mūsų kitus produktus sudaro lėktuvų bilietai ir viešbučių užsakymas internetu. Šiuos produktus parduodame individualiems klientams ir kelionių operatoriams, kuriems dažnai reikalingos vietos populiariausiuose užsakomuosiuose skrydžiuose.

Siūlomos kelionių kryptys

Mes siūlome visapusiškai organizuotus vasaros ir žiemos atostogų paketus bei pažintines keliones autobusu ar lėktuvu daugiau nei 30 kelionių krypčių visame pasaulyje, iš kurių – ir patys populiariausi Pietų Europos kurortai bei rinktinės vietos Šiaurės Afrikoje, Vidurio Rytuose, Azijoje ir Lotynų Amerikoje.

Itin platus kelionių krypčių ir produktų asortimentas suteikia mums galimybę lanksčiai prisitaikyti prie besikeičiančių tendencijų ir klientų poreikių.


    Turkija Ispanija Bulgarija Italija Korfu Portugalija Madeira Kreta Egiptas Kipras Tunisas Rodas Kroatija Juodkalnija Andora Tailandas Šri Lanka Jungtiniai Arabų Emyratai Izraelis Indija Prancūzija Vietnamas Tenerifė Estija Baltarusija Vokietija Jungtinė karalystė Lenkija Norvegija Jordanija Balis Graikija Škotija Airija Rumunija Gruzija Austrija Ukraina Šveicarija Olandija Čekija Vengrija Latvija Slovakija Suomija Danija Serbija Bosnija ir Hercogovina Slovėnija Švedija Belgija Liuksemburgas Albanija Kuba Meksika Džerba Kosas Seišeliai Laplandia Malta Sicilija Marokas Mauricijus Zanzibaras