Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2020 07 15

Preliminarūs 2020 m. birželio mėn. rezultatai

Dėl COVID-19 viruso pandemijos jos sukeltų apribojimų birželį „Novaturo“ grupė organizuojamų kelionių laikinai nevykdė. Tuo pat metu pernai Bendrovės apyvarta sudarė 16,6 mln. eurų, aptarnautų klientų skaičius siekė 31,8 tūkst.

Laisvėjant ribojimams, „Novaturo“ grupė iš visų Baltijos šalių rinkų jau nuo liepos 1 d. atnaujino dalį poilsinių kelionių į Graikiją ir poilsiautojus skraidina į Kretos, Rodo ir Korfu kurortus. Bendrovė tikisi, kad ribojimams ir toliau švelnėjant, savo klientams galės pasiūlyti daugiau saugių atostogauti krypčių. Artimiausiu metu planuojama atnaujinti ir pažintines kelionės po Europos šalis. Norintiems atostogauti arčiau namų, Bendrovė siūlo rinktis poilsį Baltijos šalių kurortuose.

Atnaujinus kelionių vykdymą, Bendrovė fiksavo išaugusį susidomėjimą paskutinės minutės kelionių pasiūlymais, augo ir kitų metų vasaros atostogų paklausa. Vertindama tolesnes veiklos perspektyvas ir planuodama veiklos apimtis, Bendrovės vadovybė nuolat seka naujausias organizuotų kelionių reglamentavimo gaires, saugumo rekomendacijos Baltijos šalių rinkose bei užsienio kurortuose, atsižvelgia į klientų paklausą.

Kad poilsiautojų atostogos būtų saugios, visos organizuotos kelionės vykdomos pagal atsakingų institucijų rekomendacijas. Keliautojų saugumą užtikrina visi Bendrovės verslo partneriai, prevencines ir saugumo priemones įgyvendinantys oro uostuose, pervežimuose, viešbučiuose. Saugų keliavimą užtikrina didesnių nei įprasta atstumų laikymasis oro uostuose, kaukių dėvėjimas visos kelionės metu, papildomos dezinfekcinės priemonės lėktuvuose ir pervežimų metu, itin daug saugumo priemonių imasi ir keliautojus priimantys viešbučiai.