Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2020 07 22

AB „Novaturas” stiprina vadovų komandą

Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius stiprina vadovų komandą. Šią savaitę rinkodaros skyriaus direktorės pareigas pradeda eiti ilgametę patirtį rinkodaros srityje sukaupusi Olga Belova.

„Turizmo sektorius šiuo metu išgyvena sudėtingą pokyčių laikotarpį. Keičiasi tiek keliavimo, tiek ir kelionių planavimo bei pirkimo įpročiai, svarbiausias dėmesys atitenka keliautojų saugumui. Džiaugiuosi, kad prie patyrusios mūsų vadovų komandos prisijungia didelę profesinę patirtį sukaupusi Olga. Šiuo metu itin svarbi greita orientacija, lankstumas ir įsiklausymas į pasikeitusius keliautojų poreikius. Keliautojų patirties valdymas visada buvo vienas svarbiausių mūsų rinkodaros skyriaus uždavinių ir tikiu, kad sugebėsime pateisinti keliautojų lūkesčius net ir tokiu permainingu laikotarpiu“, - teigia Audronė Keinytė, „Novaturo“ grupės vadovė.

„Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie turizmo sektoriaus lyderio Baltijos šalyse. Tikiu, kad mano 20 metų patirtis įmonių rinkodaros, komunikacijos, verslo vystymo bei krizių valdymo srityje padės šiuo kriziniu laikotarpiu ne tik išlaikyti per ilgus veiklos metus susikurto patikimo ir profesionalaus kelionių organizatoriaus prekinio ženklo reputaciją, bet ir sustiprins lyderio pozicijas Baltijos šalyse. Klientų patirties valdymas mane itin dominanti sritis, čia galėsiu pritaikyti savo žinias, sukauptas dirbant kituose verslo segmentuose“, - prisistato Olga Belova, įmonės rinkodaros skyriaus direktorė.

Naujoji įmonės rinkodaros direktorė pastaruosius 6,5 metų SBA grupėje buvo atsakinga už strateginį marketingo formavimą bei grupės verslo plėtrą.