Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2021 01 19

AB „Novaturo“ grupė vasario mėnesį atnaujina skrydžius į Tenerifės ir Egipto kurortus

Organizuotų kelionių lyderis Baltijos šalyse „Novaturas“ pirmąjį 2021 metų ketvirtį atnaujina skrydžius į Tenerifės bei Egipto kurortus. Skrydžiai į Tenerifę planuojami visose Baltijos šalyse, o kelionės į Egiptą – iš Estijos.

„Dėl epidemiologinės situacijos atostogų sezoną 2021 metais pradedame ne nuo sausio mėnesio kaip įprastai, o mėnesiu vėliau. Didžiausia naujiena – atnaujiname skrydžius į populiariausią žiemos atostogų kryptį – Egiptą. Tai viena pagrindinių mūsų krypčių šaltuoju sezonu, todėl jos atidarymas suteikia optimizmo. Tiesa, atostogas Egipte kol kas galime pasiūlyti tik keliautojams iš Estijos. Nuo š. m. sausio mėn. 01 d. Estijos vyriausybė panaikino anksčiau galiojusius skrydžių ribojimus ir taip pat draudimus vykti į tokias populiarias atostogų šalis kaip Egiptas ir Turkija. Dėl šių priežasčių pirmieji keliautojai iš Estijos jau nuo vasario mėn. 13 dienos galės mėgautis saulėtomis atostogomis Egipto kurortuose. Dar viena gera žinia iš Egipto – iki sezono pabaigos viza į šios šalies kurortus yra nemokama. Egipto vyriausybė prisiima atsakomybę pasirūpinti keliautojais, jei jie atostogų metu susirgtų virusu. Estijos keliautojai po metų pertraukos taip pat jau dabar gali planuoti būsimas atostogas ir Turkijos kurortuose. Šalies ekonomikos ir infrastruktūros ministras p. T. Aasas viešai paskelbė, kad yra pasiektas susitarimas su Turkija dėl skrydžių atnaujinimo. Tikimės, kad ir Lietuvos bei Latvijos valdžios bei atsakingų institucijų atstovai paseks Estijos pavyzdžiu“, - sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

Atostogas Tenerifės kurortuose gali planuoti keliautojai iš visų Baltijos šalių. „Pirmieji skrydžiai suplanuoti iš Lietuvos nuo vasario 05 dienos, o po poros savaičių ir iš Estijos. Latvijoje skrydžius į šią šalį planuojame nuo kovo mėnesio vidurio. Tai, kad keliones į Egiptą bei Tenerifę atnaujiname planuodami ne pavienius skrydžius, o nuoseklias skrydžių programas iki balandžio mėnesio, yra dar vienas pozityvus ženklas, rodantis pirmuosius turizmo rinkos atsigavimo ženklus visose Baltijos šalyse. Jei epidemiologinė situacija bei sąlygos leis, įpusėjus pavasariui, keliautojams planuojame pasiūlyti atostogų Graikijos, Bulgarijos ir kitų populiarių atostogų krypčių kurortuose“, - veiklos planais dalinasi A. Keinytė

Apie įmonę

„Novaturo“ grupė yra didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlantis vasaros ir žiemos atostogų paketus lėktuvu daugiau kaip 30 krypčių visame pasaulyje bei daugiau nei 100 pažintinių kelionių maršrutų.