Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2021 03 08

AB „Novaturas“ – tarp geriausių TOP 20 ryšių su investuotojais palaikančių bendrovių „Nasdaq“ Baltijos rinkoje

Organizuotų kelionių lyderis Baltijos šalyje AB „Novaturas“ šiemet pateko į TOP 20 geriausių ryšių su investuotojais palaikančių įmonių sąrašą Baltijos rinkoje. Šis reitingas pelnytas „Nasdaq“ Baltijos biržos rengiamuose tradiciniuose rinkos dalyvių apdovanojimuose. Įmonė pateko į geriausiųjų dvidešimtuką, užimdama 18 vietą Baltijos rinkoje ir 6 vietą Lietuvos rinkoje.

„Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” renginyje tradiciškai pagerbiamos geriausios ryšių su investuotojais įmonės, sukūrusios didžiausią pridėtinę vertę akcininkams. Prieš porą metų šiuose apdovanojimuose atsiėmėme „Metų įvykio kapitalo rinkoje“ apdovanojimą už debiutą Baltijos oficialiajame prekybos sąraše, o šiais metais listinguojamų įmonių reitinguose smarkiai pasistiebėme į viršų. Praėję metai mums buvo itin sudėtingi, tačiau tiek su investuotojais, tiek su savo partneriais bei mūsų keliautojais visada buvome atviri viešai komunikuodami finansinius bei veiklos rezultatus, informuodami apie visus esminius įvykius. Todėl itin vertiname šį pelnytą šuolį listinguojamų įmonių reitinguose," – sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

Įmonės „Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” apdovanojimuose vertinamos pagal kriterijus, kurie buvo sukurti, pasitelkiant gerosios valdysenos Baltijos kapitalo rinkos ir tarptautinių ekspertų  įžvalgas. 2019 m. vykusių apdovanojimo metu AB „Novaturas“ užėmė 29 vietą tarp geriausių ryšių su investuotojais palaikančių įmonių Baltijos rinkoje ir 14 vietą Lietuvos rinkoje.