Naujienos ir pranešimai spaudai

Atgal į naujienas
2020 05 26

„Novaturo“ paslaugų asortimente nuo šiol – ir vietos turizmas

Prisitaikydamas prie COVID-19 sukeltos situacijos ir pokyčių turizmo versle, „Novaturas“ nuo šiol savo klientams siūlo ir poilsį bei pažintines keliones Lietuvoje. Kaimyninėms šalims ir toliau švelninant ribojimus, greitu metu poilsiautojams tikimasi pasiūlyti ir atostogų kitose Baltijos šalyse. 

Bendrovė startuoja Lietuvoje, kurios gyventojams siūlo poilsį viešbučiuose 7 šalies kurortuose bei 8 pažintinių kelionių autobusu maršrutus. Kaip ir kitas paslaugas, atostogas Lietuvoje klientai gali įsigyti tiek tiesiogiai per bendrovės nuosavus kanalus, tiek per itin platų partnerių – kelionių agentūrų – tinklą. 

„Saugus vietos turizmas pirmiausia aktualus tiems, kas planuoja atostogas jau greitu metu, bet daliai klientų gali išlikti gera alternatyva ir vėliau. Keliones į užsienį esame pasirengę atnaujinti dar šią vasarą, kai tik bus užtikrintas keliautojų saugumas, bet suprantame, kad kai kurie žmonės, ypač – rizikos grupės – bus galbūt linkę poilsiauti Lietuvoje ar kaimyninėse šalyse“, – sako Audronė Keinytė, „Novaturo“ grupės vadovė. 

Ilgametė patirtis turizmo industrijoje daugybėje pasaulio šalių leido suformuoti patrauklų asortimentą gražiausiuose mūsų šalies kurortuose, o stiprios derybinės pozicijos – užtikrinti konkurencingas kainas klientams, ypač – renkantis 3 ar dar daugiau nakvynių poilsį.  

Bendrovės vadovybė tikisi, kad vietos poilsiu diversifikuotas paslaugų asortimentas leis greičiau ir efektyviau subalansuoti grynųjų pinigų valdymą, kol įmonę Lietuvoje pasieks planuojamos Vyriausybės pagalbos priemonės. Vertindama galimus ateities scenarijus dėl kelionių į užsienį atnaujinimo, Bendrovė remiasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. „Novaturo“ grupė yra pasirengusi atnaujinti kelionių organizavimą, kai tik įvesti ribojimai nebegalios ir aviacijos, užsienio šalių partneriai bus pasirengę užtikrinti keliautojų saugumą. 

 

Apie bendrovę „Novaturas“ 

„Novaturo“ grupė yra didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Nuo 2018 m. kovo 21 d. „Novaturo“ akcijos kotiruojamos Varšuvos ir „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržose. 

1999 m. įkurta bendrovė „Novaturas“ 2004 m. tapo Baltijos šalių rinkos lydere. Šiuo metu „Novaturo“ produktai siūlomi visose Baltijos šalyse.

Dėl patrauklių pasiūlymų įvairovės bei aukštos paslaugų kokybės „Novaturo“ klientų skaičius toliau didėja. Šiuo metu grupė siūlo vasaros ir žiemos atostogų paketus bei pažintines keliones autobusu ir lėktuvu. Klientai gali rinktis iš daugiau kaip 30 atostogų krypčių visame pasaulyje, iš kurių – ir patys populiariausi Pietų Europos kurortai bei rinktinės vietos Šiaurės Afrikoje, Vidurio Rytuose, Azijoje ir Lotynų Amerikoje.

Vienas iš Grupės strateginių tikslų – išlaikyti pardavimų kanalų įvairovę. „Novaturas“ bendradarbiauja su daugiau kaip 400 kelionių agentūrų, iš jų – su visomis didžiausiomis Baltijos šalių agentūromis. Didžiuosiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose veikia „Novaturo“ mažmeninės prekybos biurai. Be to, toliau investuojama į e. prekybos kanalo vystymą. 

Bendrovės verslo modelis pasižymi didelės apimties veiklos pinigų srautais ir mažomis kapitalo investicijomis Tai suteikia galimybę didelę pajamų dalį išmokėti akcininkams. Reguliarus dividendų mokėjimas – viena svarbiausių bendrovės strategijos dalių. Kiekvienais metais valdyba ketina rekomenduoti dividendais išmokėti 70-80 proc. grynojo bendrovės pelno.